top of page

Відділення гемодіалізу

    Відділення гемодіалізу створене 1 квітня 2021 року.

На базі відділення надається допомога пацієнтам з хронічною нирковою недостатністю, також проводяться процедури гемодіалізу хворим з гострою нирковою недостатністю.

 

У відділенні працюють лікар-нефролог, лікар-
анестезіолог, 2 медичні сестри, інженер та 2 молодші медичні сестри.


Процедура гемодіалізу являє собою процес очищення крові поза організмом пацієнта за допомогою апарата штучної нирки. При проведенні процедури гемодіалізу проводиться очищення крові від токсинів які утворюються в результаті життєдіяльності . Даний спосіб лікування застосовується у пацієнтів з термінальною нирковою недостатністю, коли власні нирки втрачають можливість фільтрувати кров.


Відділення укомплектовано 8 апаратами штучної нирки німецького виробника B.Braun. З них сім апаратів для гемодіалізу Dialog+ та один Dialog+ online для гемодіафільтрації.
Апарати Dialog+ відповідають всім міжнародним стандартам. Інтегрована та ефективна система медичної допомоги дає можливість розширено програмувати кожен окремий сеанс
гемодіалізу та дозволяє підібрати максимально комфортні параметри для кожного пацієнта. Нове покоління Dialog + демонструє численні поліпшення комфорту для роботи медичного
персоналу та пацієнтів. Dialog+ Online, забезпечує високооб'ємну гемодіафільтрацію.

Гемодіафільтрація допомагає позбутися від «синдрому неспокійних ніг», від болісного свербіжу на діалізі, сприяє нормалізації артеріального тиску та дозволяє краще контролювати анемію.
Апарат містить ряд інноваційних додаткових опцій для полегшення роботи медичного персоналу, контролю дози діалізату, отримання більш точної інформації для моніторингу в режимі реального часу під час всієї процедури та, як результат, досягнення цільових результатів лікування.

 

Ефективність апаратів ми бачимо на прикладі наших пацієнтів.
На базі нашого відділення надаються наступні послуги:
- Гемодіаліз
- Гемодіафільтрація
- Ургентний гемодіаліз


Сеанси планового гемодіалізу проводяться у дві зміни. І зміна з 8 00 до 12 00 та ІІ зміна з 13:00 до 17:00


Для того щоб проходити діаліз у КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» необхідно просто взяти направлення у свого сімейного лікаря та отримати направлення на процедуру гемодіалізу, після чого звернутися у наш лікувальний заклад. Кожний новий пацієнт, який звертається до нас для отримання замісної діалізної терапії, коштом лікарні проходить курс базових обстежень які дають нам можливість оцінити загальний стан пацієнта.

 

Загалом у набір стандартних обстежень які проходять пацієнти входить:

 - загальний аналіз крові

 - загальний аналіз сечі, розгорнутий біохімічний аналіз крові, де окрім стандартних показників, а саме креатинін, сечовина, печінкові проби, ми визначаємо рівень електролітів таких як фосфору, калію, натрію. Періодично проводиться скринінг інфекційних хвороб.

9K9B9453_edited.jpg

Завідуюча гемодіалізним відділенням

Нюнькіна Ольга Романівна

изображение_viber_2021-06-24_12-37-47.jp
изображение_viber_2021-06-24_12-37-417.j
photo_2023-01-31_13-15-56.jpg
изображение_viber_2021-06-24_12-37-46.jp
IMG_0507.jpg
bottom of page