top of page

Мамопластика або груди, про які Ти мрієш!!!

 

Тема мамопластики часто викликає чимало запитань серед наших пацієнток. Сьогодні ми вирішили трішки розповісти про етапи та деталі операції. 

 

 1. Отже, почнімо з передопераційної підготовки:

 

 - На консультації із пацієнткою проговорюються всі деталі: види імплантів, особливості операції, післяопераційний період і найголовніше – бажаний вигляд та форма грудей.

 - Під час огляду оцінюється стан молочних залоз, рівень еластичності шкіри, проводяться заміри. 

 - Перед операцією проводиться комплексне обстеження: усі необхідні аналізи, УЗД молочних залоз, мамографія, ЕКГ, візит до гінеколога та терапевта.

 

Лише після огляду, замірів та отримання аналізів обирається метод проведення операції. 

 

 2. Як проходить мамопластика?

 

Під грудьми в природній складці тіла або через ареолу робиться тонкий розріз. Далі туди встановлюється імплант. 

Все! Залежно від виду операції пластика молочної залози триває від 40 хв до 1,5 год. Втручання проводиться під загальним наркозом.

 

 3. Післяопераційний період і реабілітація:

 

Після мамопластки пацієнтка залишається у стаціонарі ще на 24-48 годин. Далі на контрольних оглядах (3, 7, 14 день після операції) оцінюється стан грудей, проводяться перев’язки.

 

Також ми надаємо рекомендації для успішної реабілітації: щоденне носіння компресійної білизни (1-2 місяці), уникнення потрапляння води на рану (14 днів), відмова від керування автомобілем (2 тижні), виключення загальних фізичних занять (1 місяць), заборона навантажень на плечовий пояс (4-6 місяців). 

 

Із часом, на місці розрізу залишається тільки маленька, зовсім непомітна, біла смужка. А Ви отримуєте груди, про які завжди мріяли! 

 

Якщо Ви вагаєтесь про доцільність такої операції, або хочете дізнатися про її особливості у Вашому випадку –

 запрошуємо на консультацію у нашу лікарню.

33225.jpg
13140.jpg
17739.jpg
26733.jpg
bottom of page