top of page

ХОСПIС

       Близько 450 хворих отримали медичну допомогу у хоспісі,   що з 2011 року діє на базі Тернопільської лікарні швидкої допомоги у терапевтичному відділенні.
 

    На сьогоднішній день   для хворих,  які потребують хоспісної допомоги виділено шість ліжок. 
     Метою створення госпісу є бажання максимально полегшити фізичні й духовні страждання хворих, допомогти їхнім рідним  у догляді, адже 2000 онкохворих перебувають на обліку,понад 1000 пацієнтів є з інсультами,а ще чимала кількість людей із невиліковними серцево-судинними та іншими патологіями.


    Досвід з організації хоспісної служби директор Ярослав Чайківський здобував у США, де перебував на стажуванні у хоспісних відділеннях  штату Південна Кароліна.  На протязі шести років,   Ларисі Йосипівні Ковальській -зав.відділення, довелося працювати у госпісному центрі міста Чикаго, що дозволило оволодіти практичними навичками догляду за хворими та поділитись досвідом із іншими .

      Ми підходимо до пацієнтів комплексно. Якісну медичну та кваліфіковану допомогу надає медичний персонал відділення та  з великою повагою й  обережністю ставляться до таких хворих. Це передусім – ефективне і вчасне знеболення, симптоматичний супровід,соціально-психологічна допомога та комфорт у відділенні  наших пацієнтів.
 
З кожним роком маємо нові зрушення щодо доступності медичних препаратів для такої категорії хворих, зокрема знеболюючих медикаментів. У нас був не один випадок, коли рідні хворого дякували за те, що вперше за кілька років могли просто відпочити.

 

003.jpg
004.jpg
001.jpg
002.jpg
bottom of page