top of page
  • Writer's pictureVitaliy Floriyan

☝️Ефективність лікування та одужання пацієнта на 50% залежить від правильно поставленого діагнозу.Кейс від медиків лікарні швидкої допомоги.

Пацієнт А, 76 років звернувся у хірургічне відділення нашого медичного закладу із скаргами на захворювання Облітеруючий атеросклероз обох нижніх кінцівок. В ході підготовки до оперативного втручання, його було скеровано на додаткове обстеження - УЗД серця.

 Лікар кардіолог та завідувач ЕМД Ганна Гаплик  разом з лікарем-терапевтом, лікарем функціональної діагностики Анастасією Марущак провели дообстеження та зібрали анамнез захворювання. В ході обстеження було виявлено утвір на одному із клапанів серця, що спричиняв важку недостатність цього ж клапана. Медиками було поставлено діагноз - гострий інфекційний ендокардит мітрального клапана. Пацієнта було негайно скеровано у профільне відділення кардіохірургії Тернопільської обласної лікарні, в якій діагноз було підтверджено, і відбулося оперативне втручання. Після цього пацієнт був виписаний додому у задовільному стані.

 Саме вчасна діагностика такого небезпечного захворювання, врятувала життя нашого пацієнта. Нерідко єдиним можливим способом діагностики серцево-судинних патологій є ехокардіографія. В лікарні швидкої допомоги пацієнти мають змогу пройти це обстеження на апараті експертного класу. А висококваліфіковані лікарі проводять точну діагностику та визначають правильну тактику лікування, що дозволяє зберігати життя пацієнтів!

14 views0 comments

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page