top of page
  • Writer's pictureVitaliy Floriyan

У лікарні швидкої допомоги не лише надають термінову медичну допомогу, але й інтегрують баріатричну хірургію для ефективного лікування пацієнтів із важким ожирінням.


У лікарні швидкої допомоги не лише надають термінову медичну допомогу, але й інтегрують баріатричну хірургію для ефективного лікування пацієнтів із важким ожирінням. Ця методика сприяє втраті надмірної ваги та зменшенню ризику супутніх захворювань, пов'язаних із зайвою масою тіла.

На сьогодні, ожиріння називають епідемією сучасності. Наші медики з хірургічного відділення допомагають пацієнтам боротись із даною патологією, застосовуючи метод оперативного втручання SLEEVE-резекція шлунка. Це є новітня складна методика, суть якої полягає у видаленні більшої частини шлунка, де відбувається вироблення гормонів голоду. В результаті чого пацієнт більше не в змозі приймати їжу в колишніх обʼємах, а насичення приходить значно швидше.

Клінічний випадок:

Пацієнтка Надія (вік 50 років) хворіла аліментрно-конституційним ожирінням протягом 10 років. Самостійні спроби схуднути за допомогою дієт та фізичного навантаження - не дали бажаного результату. Вага лише збільшувалась та досягнула позначки у 180 кг. На момент обстеження індекс маси тіла пацієнтки становив 54.6 кг/м2, що у двічі перевищувало норму.

Після тривалих пошуків кваліфікованих спеціалістів, пацієнтка Надія знайшла відповідь у хірургічному відділенні КНП «ТМКЛШД», під керівництвом завідувача, доцента Лікар-хірург Осадчук Дмитро . Проведені ретельні обстеження підтвердили наявність супутніх патологій, таких як жовчекамʼяна хвороба та набута пупкова кільцева кила. З урахуванням високого рівня кваліфікації та наявності сучасного обладнання, пацієнтці було запропоновано провести симультанне оперативне втручання всього через 3 проколи, а саме SLEEVE-резекцію шлунка, лапароскопічну холецистектомію та герніопластику пупкової грижі.

Операція пройшла успішно, а післяопераційний період пройшов без ускладнень. Пацієнтка у задовільному стані була виписана зі стаціонару, готова до подальшого відновлення та насолоди життям.

Здоров'я – це найцінніший актив у нашому житті, і при наявності проблем з ним важливо діяти вже зараз, не відкладаючи на потім. Команда медиків лікарні швидкої допомоги працює для того, щоб кожен момент вашого життя був повноцінним та наповненим здоров'ям.


5 views0 comments

Comments


bottom of page