top of page
  • Writer's pictureVitaliy Floriyan

💪 У медицині немає меж для вдосконалення. Кожна нова інформація - це крок до вищого рівня допомоги пацієнтам.Саме тому наші лікарі регулярно відвідують конференції, конгреси, семінари та інші заходи, спрямовані на вивчення та впровадження новітніх методик у медичну практику.

Колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої допомоги взяв участь у Конгресі анестезіологів України КАН-2023, присвяченому актуальним питанням анестезіології та інтенсивної терапії.

Під час конгресу відбувались секційні засідання, присвячені питанням невідкладної допомоги, медичного сортування, діагностики та анестезіологічного забезпечення постраждалих з мінно-вибуховими та вогнепальними пошкодженнями; антибактеріальній профілактиці та терапії, інфузійно-трансфузійній терапії масивної крововтрати, інтенсивній терапії та знеболенню періопераційного періоду, а також лікуванню гострого та хронічного болю.

Команда лікарів швидкої допомоги, у складі завідувача відділення анестезіології та інтенсивної терапії Комара Петра Володимировича, анестезіологів Оксани Буряк, Надії Сапіщук, Олега Пелех та Олесі Комар, отримали цінні знання, щодо сучасних методик надання невідкладної медичної допомоги та анестезіологічного забезпечення, що підтверджуються сертифікатами.

Здобуті знання й враження від конгресу стали неоціненним надбанням, яке ми впроваджуємо в роботу нашого медичного закладу задля надання ефективного лікування пацієнтам.

3 views0 comments

Comments


bottom of page