top of page
  • Writer's pictureVitaliy Floriyan

10 жовтня в Україні та усьому світі відзначають День ментального здоров’я10 жовтня в Україні та усьому світі відзначають День ментального здоров’я. Це нагадування всім нам, що турбота про свій психоемоційний стан понад усе. І це не про один день у році, а про стабільну й правильну звичку піклуватись про себе щодня.

У звʼязку з війною, однією з найбільш поширених проблем ментального здоровʼя українців стали панічні атаки. Все більше людей схильні відчувати приступи несамовитого страху або тривоги, що зазвичай супроводжуються сильними фізичними симптомами. Такі напади можуть тривати від кількох секунд до 30 хвилин.

Панічна атака може трапитись будь-коли й будь-де, але найбільший її недолік - це страх смерті, який виникає у багатьох на фоні її симптомів. Одразу хочу зазначити, що панічна атака не є смертельно небезпечною. Ви можете самостійно допомогти собі повернутись до стану спокою. Для цього є низка прийомів, один з яких техніка «заземлення» методом «5-4-3-2-1». Зберігайте собі та використовуйте її в разі потреби.

5 views0 comments

Comments


bottom of page