Наші військовослужбовці потребують якісної реабілітаційної допомоги.

Наші військовослужбовці потребують якісної реабілітаційної допомоги.

Фахівці відділення реабілітації лікарні швидкої допомоги постійно підвищують кваліфікацію та вдосконалюють свої навики. З 26 по 29 березня ерготерапевт Андрій Патрило , відвідав семінар на тему «Відновлення повсякденної незалежності українців, які втратили обидві верхні кінцівки». Подія відбулась з на базі Івано-Франківської лікарні, за участю іноземних колег зі Сполучених Штатів Америки.

Протягом події відбулась низка заходів і навчань:

семінар та обмін професійним і побутовим досвідом між людьми, які втратили дві верхні кінцівки;

демонстрація та навчання використання адаптивного обладнання у повсякденному житті;

навчання з підтримки пацієнтів, які втратили обидві верхні кінцівки та відновлення дрібної моторики, а також формування самообслуговування.

Допомога нашим пацієнтам відновитись - це лише початок, головне - спонукати їх діяти та повертатись до активного життя. Наші ерготерапевти вже застосовують нові знання та навики у практиці, щоб забезпечити військовослужбовців найкращою можливою реабілітаційною допомогою. Адже ми щиро віримо у силу та відновлювальні можливості кожного.

Обʼєднаємо усі зусилля, щоб допомогти й радіємо досягненням.