top of page

Про нас

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги

Лікарня має більше ніж 150-річну історію. До 1958 року виконувала функції міської та обласної лікарні.

 

У 1999 році заклад отримав статус лікарні швидкої допомоги згідно рішення  VІІ сесії  Тернопільської міської ради  від  22.12.1998 року.

 

В лікарні розгорнуто 265 ліжок. Уже багато років в цілодобовому режимі Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги надає спеціалізовану невідкладну допомогу жителям міста Тернополя. В структурних підрозділах лікарні надається спеціалізована на кваліфікована медична допомога хворим з політравмами, опіковою травмою, гострими хірургічними захворюваннями, інфекційними захворюваннями, невідкладними терапевтичними станами.

Головний лікар

Чайківський Ярослав Федорович

На сьогоднішній день суттєво зросли рівень якості медичної допомоги, а також різноманітність видів допомоги, яка надається в лікарні. А в окремих галузях - наблизилися до світових стандартів. Так, у лікарні працює сучасний комп’ютерний томограф, рентгендіагностичний апарат з цифровою обробкою зображення, цифровий відеоендоскоп з аргоноплазмовою коагуляцією для зупинки кровотечі, апарат для дистанційної літотрипсії (дроблення «камінців») у хворих на сечокам’яну хворобу. Виконуються малоінвазивні оперативні втручання при патології щитоподібної залози, жовчно-кам’яній хворобі, апендициті, кишковій непрохідності, грижі живота, а також ендоскопічна папілосфінктеротомія при механічній жовтяниці. При патолоії суглобів та кісток широко використовується артроскопія, ендопротезування колінного та кульшового суглобів, впроваджено сучасні методики лікування травм кисті.

 

Зараз лікарня швидкої допомоги – це великий багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, колектив якого здатний вирішити цілий комплекс проблем, пов'язаних з наданням екстреної спеціалізованої, в тому числі високотехнологічної, медичної допомоги населенню нашого міста.

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги - це повноцінний клінічний організм, який об'єднує в собі роботу відділень, клінік університету, де тісно і нерозривно переплетені процеси клінічної практики, навчання студентів, молодих фахівців і наукові дослідження. 

Колектив лікарні швидкої допомоги докладає максимум зусиль, щоб одужання пацієнтів і надалі було якісним і максимально результативним.

bottom of page