top of page

Sleeve резекція шлунка

На сьогоднішній день Sleeve резекція шлунка –  це відносно нова популярна операція, при якій хірургічним шляхом видаляється значна частина шлунка, в результаті чого пацієнт не в змозі більше приймати їжу в колишніх об’ємах і насичення приходить значно швидше. Як самостійна операція почала виконуватися недавно у Європі та Америці, а тим часом у стінах нашої лікарні відбулося успішне застосування цього методу.

Даний метод не порушує травну систему, що дозволяє уникнути багатьох побічних ефектів, властивих іншим видам баріатричних процедур, таких як шлункове шунтування, після якого пацієнт може страждати від нестачі мінеральних речовин і вітамінів, а також інших ускладнень.

Дана операція є дуже ефективним і швидким методом для зниження ваги. Більшість пацієнтів втрачають від 60% до 70% зайвої ваги тільки в перші декілька років після операції, досягаючи не тільки більш легкої ваги, але і кращої якості життя і здоров'я в цілому.

3(1).jpg

Як відбувається ця операція?

Під час операції видаляється велика частина шлунка, в деяких випадках зменшуючи обсяг шлунка до 80%. В результаті пацієнтові потрібна дуже мала кількість їжі для насичення, голод проходить значно швидше. При цьому функціональність та анатомія кишечника не порушується, що дозволяє уникнути вітамінного голодування і брак необхідних мінералів в організмі.

Процедура не належить до реверсивних (неможливо повернути обсяг шлунка до свого попереднього стану), проте з часом шлунок все ж може розтягнутися природним шляхом.

photo_2020-06-14_23-17-51 (2).jpg
814_!700x500_90.jpg

Які ж плюси даної операції?

- Зменшує кількість споживаної їжі

- Не порушує травлення

- Кишечник залишається незмінним

- Ця операція не призводить до мінеральної або вітамінної недостатності

- Рідше призводить до «Демпінг-синдрому»

- Не потрібні подальші втручання (наповнення, регулювання)

- Не імплантуються сторонні предмети в шлунок (балон, бандаж)

Кому підходить ця операція?

Дана операція підходить людям з ІМТ (індекс маси тіла) від 30 і вище, але так само залежить і від супутніх хвороб.

Чому обирають резекцію шлунка?

Легко сказати, що для позбавлення від зайвої ваги необхідно всього лише менше їсти і більше рухатися, проте мало хто усвідомлює, що голод і потреба в їжі - це один з основних інстинктів людини, з яким багато хто просто не в змозі впоратися.

Більш того, зайва вага впливає на самооцінку людини і часто може стати причиною психологічних труднощів, що робить процес схуднення важчим. Не варто забувати і про те, що зайва вага несе ризик супутній захворювань, які так само в значній мірі погіршують самопочуття і негативно впливають на мотивацію при боротьбі із зайвими кілограмами. Таким чином для багатьох людей боротьба із зайвою вагою без сторонньої допомоги є практично нездійсненним завданням. З цієї причини багато людей як в Європі, так і в Америці вдаються до допомоги баріатричних хірургів.

 

Sleeve резекція шлунка - це перевірений і дієвий метод боротьби з зайвою вагою.

photo_2020-06-14_23-17-51.jpg
photo_2020-06-14_23-17-51 (3).jpg

ФОТО

Виконання операції у КНП «ТМКЛШД»

bottom of page