Відділення  невідкладних терапевтичних станів 

 • Терапевтичне відділення – одне із функціональних підрозділів  КНП «ТМКЛШД» ,в якому проводиться консервативне лікування хворих з різними захворюваннями внутрішніх органів.

 • ВНТС створено 1 січня 1999 року і розраховано на 45 ліжок, в тому числі 5 ендокринологічних. У відділенні 12 палат для хворих. Є одно- двомісні палати підвищеного комфорту.

 • Основними завданнями терапевтичного відділення є:
  - Надання планової та ургентної кваліфікованої стаціонарної медичної допомоги хворим терапевтичного профілю - захворювання органів системи дихання, травлення, серцево- судинної та сечової системи.
  - Проведення діагностичної роботи - встановлення та верифікація діагнозів, визначення з напрямком подальшого спеціалізованого лікування в разі необхідності.
  - Повне або часткове відновлення працездатності хворого.
  - Впровадження в практику роботи нових сучасних засобів і методів  лікування та діагностики.

 • Відділення працює в цілодобовому режимі та здійснює діагностику, лікування захворювань:

-захворювання органів дихання;

- захворювання серцево-судинної системи;

- захворювання шлунково-кишкового тракту;

- захворювання сечовивідної системи;

- захворювання крові – анемії;

- захворювання ендокринної системи ,

- алергічні реакції.

 • Завдяки оснащенню лікарні сучасною діагностичною апаратурою, в відділенні залучаються нові технології діагностики та лікування терапевтичної патології.

 • Застосовуються сучасні методи лікування  згідно Локальних протоколів надання медичної допомоги.

 • Відділення працює в тісному контакті з параклінічними службами лікарні:

- лабораторіями

- кабінетами функціональної діагностики (ЕКГ, ЕХОКС, холтерівське моніторування, спірографія);

- кабінетами УЗД, ендоскопії;

- рентгенологічним кабінетом;

- кабінетом комп'ютерної діагностики.

 •  Відділення є базою кафедри внутрішньої медицини алергології та імунології Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я.Горбачевського. Регулярно проводяться обходи професорсько-викладацьким складом кафедри: професор С.І.Сміян, доцент Б.Г.Насалик, доцент А.А.Леп’явко.

 • У ВНТС працює висококваліфікований медичний персонал, що володіє сучасними методами діагностики і лікування. Високий професіоналізм медиків а також тісна співпраця з науковцями кафедри внутрішньої медицини алергології та імунології Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я.Горбачевського дозволяє надавати допомогу хворим на сучасному рівні із застосуванням новітніх методів діагностики і лікування.