top of page

Технологія дрібнодисперсної дезінфекції медичного одягу

Технологія дрібнодисперсної дезінфекції успішно знайшла своє застосування в автомобільній, сільськогосподарській, виробничих та промислових галузях. Також ця методика успішно застосовується в медицині.

В період напруженої боротьби з COVID-19 в умовах пандемії, дуже важливим для запобігання поширенню інфекції залишається правильна та ефективна дезінфекція. Досягти цього можна декількома методами – використання одноразових захисних костюмів, масок, респіраторів, захисних окулярів, медичних рукавичок та дезінфікуючих розчинів.

Для раціонального використання медичних костюмів використовуються різноманітні методики з допомогою дезінфікуючих засобів, проте для ефективної обробки цілого костюма може не вистачити ніяких запасів дезінфікуючих розчинів.  

З цієї метою були розроблені та впроваджені технології дрібнодисперсного розпилення дезінфікуючих засобів на різноманітні поверхні – від робочих частин автомобіля до медичних захисних костюмів.

Принцип роботи цього методу нескладний:

Як тільки людина наближається до рамки, спрацьовує датчик руху, подається електричний струм на насос, в якому вбудований спеціальний клапан. При включенні насосу відкривається клапан, який подає дезінфікуючий розичин на туманноутворюючі форсунки та оприскує людину.

Апарат для дезінфекції розбризкує дезіфінкуючий розчин під тиском в 3-5 атмосфер через декілька форсунок, розташованих на рамці.

photo_2020-04-18_10-50-47.jpg
bottom of page