top of page

Про нас

9K9B9612 copy.jpg

Директор Заслужений Лікар України

Чайківський Ярослав Федорович

КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»

Лікарня має більше ніж 150-річну історію. До 1958 року виконувала функції міської та обласної лікарні.

 

У 1999 році заклад отримав статус лікарні швидкої допомоги, згідно рішення  VІІ сесії  Тернопільської міської ради  від  22.12.1998 року. КНП «ТМКЛШД» акредитовано за  першою  категорією, що підтверджено Акредитаційним сертифікатом управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації  Серія МЗ від  07.08.2019р. № 620-од.

У закладі розгорнуто 215 ліжок, на яких  щорічно  відновлюють своє  здоров’я  7-8 тис. пацієнтів.. Уже багато років в цілодобовому режимі  КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» надає спеціалізовану невідкладну допомогу жителям  тернопільської громади та області. В структурних підрозділах лікарні пацієнти мають змогу пройти практично усі види клінічних обстежень на сучасному обладнанні, їм надається спеціалізована та кваліфікована медична допомога  з різними видами травм(  політравма та опікова хвороба),  при гострих хірургічних захворюваннях, високоспеціалізована нейрохірургічна допомога, при інфекційниих захворюваннях та невідкладних терапевтичних станах, а ще у закладі  хворі із важкою нирковою недостатністю мають можливість проходити процедуру гемодіалізу. Наш лікувальний заклад постійно оновлюється та вдосконалюється, тому вже зараз у стінах лікарні пацієнти мають змогу отримати практично усі види реабілітаційної допомоги. Фінансування  закладу охорони здоров’я  КНП « Тернопільська комунальна міська лікарня швидкої допомоги » здійснюється за рахунок коштів НСЗУ,  коштів місцевого бюджету, коштів спеціального фонду, субвенційних коштів.

 

На сьогоднішній день суттєво зросли рівень якості медичної допомоги, а також різноманітність видів допомоги, які надаються у лікувальному закладі. А в окремих галузях - наблизилися до світових стандартів. Так, у лікарні працює сучасний комп’ютерний томограф, рентгендіагностичний апарат з цифровою обробкою зображення, цифровий відеоендоскоп з аргоноплазмовою коагуляцією для зупинки кровотеч. Виконуються малоінвазивні оперативні втручання при патології щитоподібної залози, жовчево-кам’яній хворобі, апендициті, кишковій непрохідності, килах різної локалізації, а також ендоскопічна папілосфінктеротомія при механічній жовтяниці. При патолоії суглобів та кісток широко використовується артроскопія, ендопротезування колінного та кульшового суглобів, впроваджено сучасні методики лікування травм кисті і не тільки….

Зараз лікарня швидкої допомоги – це великий багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, колектив якого здатний вирішити цілий комплекс проблем, пов'язаних з наданням екстреної спеціалізованої, в тому числі високотехнологічної, медичної допомоги населенню нашого міста та області.

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги - це повноцінний клінічний організм, який об'єднує в собі роботу відділень, кафедр університету, де тісно і нерозривно переплетені процеси клінічної практики, навчання студентів, молодих фахівців, де проводяться наукові дослідження та впроваджуються найсучасніші  методи діагностики та лікування.

 

Колектив лікарні швидкої допомоги докладає максимум зусиль, щоб лікування пацієнтів і надалі було якісним і максимально результативним.

bottom of page