м. Тернопіль, вул.Шпитальна, 2

  0352 52 14 08

Адміністрація

Чайківський Ярослав Федорович

Директор

Вус Світлана Ігорівна

Медичний директор з лікувальної роботи

Жеворонко Наталія Богданівна

Медичний директор з питань експертизи та організаційної роботи

Луциків Любов Володимирівна

Старший інспектор відділу кадрів

Робак Галина Василівна

Головний бухгалтер

Гладка Марія Антонівна 

Головна медсестра

Відділення  екстреної медичної допомоги

Вінічук Марина Михайлівна

Завідувач відділу екстреної медичної допомоги

Коршовський Ігор Любомирович

Лікар – ендоскопіст

Спеціаліст другої категорії

Стадник Сергій Леонідович

Лікар – ендоскопіст

Спеціаліст вищої категорії

Гриньків Надія Іванівна

Лікар – хірург торакальний

Спеціаліст другої категорії

Козовик Андрій Михайлович
Лікар ортопед-травматолог ІІ категорії, стаж роботи 7р.

Гаплик Ганна Петрівна

Лікар – ФД, кардіологія

Спеціаліст вищої категорії

Савка Оксана Володимирівна

Лікар УЗД

Спеціаліст вищої категорії

Швець Олександр Станіславович

Лікар - нейрохірург

Спеціаліст другої категорії

Бідзіля Павло Васильович

Лікар - нейрохірург

Ничик Сергій Богданович

черговий терапевт вищої категорії

Любунь Зоряна Петрівна

Лікар УЗД

Бутрин Мирослава Мирсолавивна

Лікар невропатолог вищої категорії 

 

Хірургічне відділення 

Осадчук Дмитро Васильович

Завідувач хірургічним відділенням

Кандидат медичних наук, доцент

Лікар – хірург  вищої категорії

Стаж роботи  15 років

Привроцький Віталій Миколайович

Лікар – хірург  вищої категорії

Стаж роботи  15 років

Мандзій Олег Ярославович
Лікар – хірург вищої категорії
Стаж роботи   35 років

Буратинський  Руслан Володимирович
Лікар – хірург вищої категорії, проктолог 
Стаж роботи  20 років

Білань Василь Васильович
Лікар – хірург вищої категорії
Стаж роботи  21 рік

Кирилюк Роксолана Богданівна
Лікар – хірург
Стаж роботи  4 роки

Пелешок Олег Ігорович
Лікар – хірург вищої категорії
Стаж роботи  14 років

Древніцький Роман Степанович
Лікар – хірург другої категорії
Стаж роботи  11 років

Головатий Ярослав Іванович
Лікар – комбустіолог вищої категорії
Обласний експерт з комбустіології
Стаж роботи  21 рік

Біловус Дмитро Миколайович
Лікар – хірург
Стаж роботи  5 років

Чернюк Назарій Геннадійович
Лікар – уролог
Стаж роботи  2 роки

Карел Олег Ігорович
Лікар – хірург вищої категорії

Стаж роботи  11 років

Балабан Михайло Михайлович
Лікар – уролог
Стаж роботи  6 років

Голяс Юрій Мирославович

Лікар – хірург вищої категорії

Стаж роботи 30 років

Ремезюк Едуард Валерійович

Лікар – хірург вищої категорії

Кандидат медичних наук. Експерт з хірургії відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради

Стаж роботи  25 років

 

ІНФЕКЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ

КАДУБЕЦЬ ОКСАНА ЯРОСЛАВІВНА

Завідувач інфекційного відділення 

Лікар вищої категорії 

Стаж роботи 25 років

СНІЦАРЕНКО СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА

Категорія вища, магістр з інфекційних хвороб

Стаж роботи 21 рік

Експерт з інфекційних хвороб при управлінні охорони здоров'я Тернопільської міськради

ГЕРАСИМЕНКО ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА

Категорія вища

Стаж роботи 41 рік

Головний експерт з інфекційних хвороб управління охорони здоров'я Тернопільської обласної держадміністрації

НАДАЛ ЛЮБОВ СТЕПАНІВНА

Категорія вища

Стаж роботи 44 роки

Куриляк Лілія Богданівна, 
лікар-інфекціоніст, спеціаліст, 
стаж 6 місяців.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Комар Петро Володимирович

Завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії. Анестезіолог вищої категорії. Стаж роботи – 27 років

Гулий Володимир Михайлович
Анестезіолог вищої категорії
Стаж роботи – 21 років

Пелех Олег Зіновійович
Анестезіолог другої категорії
Стаж роботи – 7 років

Омельченко Юрій Борисович
Анестезіолог – спеціаліст
Стаж роботи – 2 роки

Заячківський Сергій Адамович
Анестезіолог вищої категорії
Кандидат медичних наук
Стаж роботи – 20 років

Кусень Юрій Євгенович
Анестезіолог першої категорії
Стаж роботи – 16 років

Цибік Олег Теодорович
Анестезіолог вищої категорії
Стаж роботи – 28 років

Гураль Юрій Степанович
Анестезіолог першої категорії
Стаж роботи – 13 років

Сапіщук Надія Омелянівна
Анестезіолог вищої категорії
Стаж роботи – 23 роки.

Васильєв Віталій Володимирович
Анестезіолог першої категорії
Стаж роботи – 15 роки

Синицин Тарас Миколайович
Анестезіолог другої категорії
Стаж роботи – 9 років

Веселовський Тарас Степанович
Анестезіолог вищої категорії
Стаж роботи – 32 роки

Миколаїшин Іван Богданович
Анестезіолог першої категорії
Стаж роботи – 15 років

Любунь Павло Вікторович
Анестезіолог-спеціаліст
Стаж роботи – 3 роки

Буряк Оксана Богданівна
Анестезіолог другої категорії
Стаж роботи – 10 років

Питляр Михайло Григорович
Анестезіолог першої категорії
Стаж роботи – 14 років

 
 

Травматологічне відділення

Майка Борис Матвійович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, стаж роботи 36р.

Патола Олександр Володимирович

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, стаж роботи 33р.

Салій Ігор Мирославович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, стаж роботи 30р.

Макарук Олександр Петрович
Лікар ортопед-травматолог І категорії, стаж роботи 12р.

Коптюх Володимир Володимирович
Лікар ортопед-травматолог І категорії, стаж роботи 11р.

Думанець Олександр Васильович
Лікар ортопед-травматолог ІІ категорії, стаж роботи 8р.

Обаранчук Андрій Михайлович
Лікар ортопед-травматолог ІІ категорії, стаж роботи 10р.

Нездропа Олександр Володимирович
Лікар ортопед-травматолог І категорії, стаж роботи 12р.

Чайківський Андрій Ярославович
Лікар ортопед-травматолог І категорії, стаж роботи 6р.

Карнас Володимир Степанович
Лікар-спеціаліст ортопед-травматолог, стаж роботи 3р.

 

Відділення  невідкладних терапевтичних станів

Ковальська Лариса Йосипівна

Завідувач відділення невідкладних терапевтичних станів

Лікар-терапевт-ендокринолог вищої категорії, стаж роботи 25р.

Обаранчук Ірина Володимирівна

Лікар-терапевт ІІ категорії, стаж роботи 10р.

Стойко Людмила Василівна

Лікар-терапевт вищої категорії, стаж роботи 40р.

Берекета Галина Олексіївна

Лікар-терапевт вищої категорії, стаж роботи 33р.

Корнієнко Наталія Сергіївна

Лікар-терапевт вищої категорії, стаж роботи 22р.

Явна Ольга Миколаївна

Лікар-терапевт спеціаліст, стаж роботи 2р.

Соснович Анна Неннадіївна

Лікар-терапевт спеціаліст, стаж роботи 6р.

Колодка Ірина Михайлівна

Лікар-терапевт спеціаліст, стаж роботи 1р.

Солодка Наталія Богданівна

Лікар-терапевт першої категорії, стаж роботи 10р.

Рентгендіагностичне відділення

Стець ВолодимирЙосипович

Завідувач рентгендіагностичного відділення

Стаж роботи 33 роки

Боднар Степан Миколайович

Лікар - рентгенолог

Стаж роботи 30 років

Клініко – діагностична лабораторія

Василюк Володимира Леонівна

Завідуюча КДЛ

Стаж роботи 28 років

Витвицька Любов Романівна

Лікар бактеріолог

Стаж роботи 26 років

Коптюх Орислава Павлівна

Лікар лаборант

Стаж роботи 30 років

Загально -лікарняний персонал

Малевич Юрій Анатолійович

Лікар – уролог

Стаж роботи 30 років

Дубина Анна Ярославівна

Лікар статист

Стаж роботи 25 років

Поляк – Явна Тетяна Іванівна

Лікар – акушер – гінеколог

Стаж роботи 14 років