top of page

Ще 10 років тому варикозну хворобу нижніх кінцівок в 90% випадків лікували лише хірургічними методами. Сьогодні на базі хірургічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги, впроводимо та широко застосовуємо менш травматичні для організму методи лікування варикозної хвороби, які дозволяють запобігти розвитку важких ускладнень, та дозволяють зменшити перебування хворих у лікарні до одного дня.

Ендовенозна лазерна коагуляція визнана найефективнішим методом лікування варикозної хвороби у всьому світі.

Ендовенозна лазерна коагуляція варикозних вен:

Через маленькі проколи на гомілці, або стегні у просвіт ураженої (розширеної) варикозом вени вводиться лазерний провідник. Лікар слідкує за просуванням світловоду в режимі реального часу. Потім включається лазерне випромінювання, яке діє саме в місці ураження, що призводить до надійного "склеювання" вени.

Які основні переваги?

• можливість лікування відразу обох ніг за один сеанс;

• відсутність тривалого післяопераційного періоду

• відсутність обмежень за станом здоров'я і віком;

• лікування на будь-яких стадіях захворювання;

• швидка реабілітація, що дає можливість не припиняти трудову діяльність пацієнта

• відмінний косметичний ефект.

1510934856.jpg
20160412_103846.jpg

Компресійна склеротерапія і мікросклеротерапія при варикозі

Суть її в тому, що в вену вводиться спеціальний препарат (склерозант), який склеює стінки судини зсередини, а для кращого ефекту застосовується локальна компресія.

Склеротерапія - це також поширена і ефективна безопераційна методика лікування варикозу великих і дрібних вен, а також судинних «зірочок» на ногах (телеангіектазій). Після введення спеціального лікарського препарату - склерозанта, хвора вена "склеюється" і з часом розсмоктується. При ретельному дотриманні техніки і необхідних умов процедура дає відмінний результат і хороший косметичний ефект.  

Склеротерапія проводиться амбулаторно. Процедура проходить безболісно і не вимагає госпіталізації.

 

Така процедура як правило проводиться під контролем веновізора.

Веновізор - це абсолютно нове технологічне обладнання, доступне пацієнтам тільки нашої лікарні в Тернопільській області. Цей прилад дозволяє видалити внутрішньошкірний варикоз з максимальною ефективністю і значно покращує ефективність самого лікування.

vein-viewer.jpg
image006.jpg

Мініфлебектомія: видалення варикозних вен

 

Раніше для проведення операції хірурги, щоб видалити варикозні вени, виконували розрізи від 2 до 6 см. Для того, щоб поліпшити косметичний ефект, були розроблені спеціальні інструменти, які дозволяли робити те ж саме через проколи з мінімальним порушенням шкірного покриву - флебектомічні "гачки" різних конфігурацій і розмірів та шпателі. Для проколу шкіри використовуємо ультратонкі скальпелі або голки з діаметром (18G).

 

Основні переваги:

•Радикальність. Мініфлебектомія не тільки усуває косметичний дефект, але і стримує від прогресування варикозної хвороби та виникнення тромботичних ускладнень.

•Застосування місцевої анестезії. Анестетик вводиться супертонкими голками, які застосовуються при склеротерапії. Процедура проводиться в амбулаторних умовах без госпіталізації хворого.

•Маніпуляції з венами практично не відчуваються. Після мініфлебектомії пацієнт може повернутись до звичного життя, обмеживши фізичні навантаження.

•Хороший косметичний ефект. 

•Відсутність обмежень по віку.

320c1a930f798cdc2a9dbb59abdcc902.jpg
oznttwl0.jpg
IMG_5814.jpg

Пелешок Олег Ігорович
Телефон: 097 994 17 27

bottom of page